SMS půjčkkabez registru a bez příjmuPeníze rychle všem

Creditportal půjčka

Nebankovní půjčka Creditportal je rychlá bezúčelová půjčka s vyřízením online a peníze na účet nebo na ruku. Pro nové klienty je připravena možnost získat 500 až 5.000 korun a s každou následující splacenou půjčkou se hodnota navyšuje až na 30.000 Kč. Peníze musí klient splatit do 30 dnů. V případě nutnosti si lze tuto dobu splatnosti na požádání prodloužit.

Online žádost na stránkách Creditportal

Žádost se podává online, pomocí registrace na internetových stránkách. K dispozici je jednoduchý formulář, kde si žadatel zvolí částku a dobu splácení. V tabulce se mu tak ihned objeví kalkulace půjčky, včetně úroku, hodnoty RPSN a úrokové sazby v procentech.

Uzavření smlouvy

V případě, že s touto kalkulací půjčky žadatel souhlasí, vyplní osobní údaje a další požadované informace jako je zdroj a výše příjmu a pravidelné měsíční výdaje. K ověření zaměstnání je nutné uvést také jméno zaměstnavatele a jeho telefon. Mezi pravidelné výdaje se počítají náklady na bydlení a energie, jiné finanční závazky jako jsou spoření, zápůjčky nebo výživné a pak také ostatní náklady - na jídlo, dopravu anebo oblečení. Poté je nutné souhlasit se zpracováním osobních údajů a se smlouvou o úvěru.

Potvrzení SMS zprávou

Po odeslání žádosti o sms půjčku přijde na mobilní telefon SMS zpráva, která bude obsahovat přihlašovací kód, který je nutné vepsat do kolonky v registraci a poté už stačí odeslat formulář a vyčkat na stanovisko o schválení či neschválení půjčky.

Peníze do několika minut

O schválení půjčky je žadatel informován okamžitě a ihned jsou také připraveny peníze k vyzvednutí hotově, na jakékoliv ze 191 čerpacích stanic sítě EuroOil anebo převodem na účet zadaný v registraci. V případě České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Fio banky anebo Raiffeisenbank je převod uskutečněn okamžitě. V opačném případě závisí rychlost převodu na bance, nejpozději však do dvou dnů.


Publikováno 24.10.2017
pan
Provozovatel webu: SIALINI, spol. s r.o., IČO: 27807959, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře. Půjčky neposkytujeme ani nezprostředkováváme.
Podmínky použití a ochrana osobních údajů