SMS půjčkkabez registru a bez příjmuPeníze rychle všem

Rychlá půjčka

Při výpadku příjmu, nečekaném finančním výdaji nebo napjatém domácím rozpočtu řadě lidem vyvstanou hluboké vrásky na čele, kde honem vzít peníze na základní lidské potřeby. V takovém okamžiku může být řešením rychlá půjčka, ale dobře si promyslete, zda budete mít peníze na její splacení z příštího příjmu. Jak poznáte výhodnou rychlou půjčku a jaká skrývá úskalí?

Rychlá bankovní půjčka

Rychlé půjčky jsou doménou nebankovních společností, ale setkat se s nimi můžete i u své banky. Stačí být důvěryhodným klientem banky, nechat si do ní zasílat svůj příjem a vybudovat si pozitivní úvěrovou historii a banka Vám nabídne předschválený limit půjčky bez jakéhokoliv dokladování. Smlouvu o půjčce podepíše SMS kódem a během pár minut máte peníze na účtu.

Věrnost se vyplácí

Ale vraťme se zpět k nebankovním rychlým půjčkám. Nebankovní poskytovatelé Vám půjčí od pár set až po několik tisíc korun podle toho, zda jste si u nich již v minulosti půjčili a zda jste dluh včas splatili. Věrní klienti s dobrou platební morálkou mohou obvykle čerpat další půjčky bez schvalovacího procesu až do předem stanovené výše. Rychlé půjčky se musí splatit do jednoho měsíce, ale mnohdy můžete požádat o prodloužení této doby až o několik měsíců.

Co může rychlou půjčku pozdržet?

Rychlé půjčky jsou jednoduché, ale ne vždy jsou tak rychlé, jak společnosti uvádějí. Leckdy musíte uhradit jednokorunový ověřovací poplatek z Vašeho účtu, naskenovat doklady totožnosti nebo zaslat zpět vytištěnou smlouvu opatřenou Vaším podpisem. Většina nebankovních společností se ale snaží o co nejrychlejší vyřízení a toleruje registry dlužníků ani nemusí požadovat prokázání příjmu.

Vnitrobankovní převod za pár minut

Po schválení půjčky nebankovní poskytovatelé odesílají peníze ihned na Váš účet. V případě, že máte účet u banky jako společnost, vnitrobankovní převod trvá pár minut, mimobankovní až dva pracovní dny. Vyplatí se proto vlastnit účet u jedné z velkých bank jako nebankovní společnost, zvlášť pokud na peníze opravdu spěcháte.


16.11.2012
pan
Provozovatel webu: SIALINI, spol. s r.o., IČO: 27807959, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře. Půjčky neposkytujeme ani nezprostředkováváme.
Podmínky použití a ochrana osobních údajů