SMS půjčkkabez registru a bez příjmuPeníze rychle všem

Zamítli vám žádost o úvěr? Zkuste požádat u nebankovní společnosti

Pokud jste požádali o úvěr v bance a vaše žádost byla zamítnuta, příčinou může být hned několik skutečností. To, že jste půjčku nezískali neznamená, že nemáte šanci ji získat od jiného poskytovatele. Kromě bank vám mohou půjčku nabídnout i nebankovní společnosti, jejichž podmínky pro schválení žádostí nebývají tak přísné jako v bance.

Přísné schvalování v bance

Standardně posuzuje banka schopnost žadatele splácet úvěr. To znamená, že posuzuje příjem klienta v porovnání s jeho aktuálními závazky. Každý klient prochází hodnocením bonity, která napoví to, zda bude schopen v budoucnu úvěr splácet, vzhledem k jeho příjmům a jiným pravidelným platbám. Do hodnocení vstupují i informace ohledně rodinného stavu, dosaženého vzdělání, věku, počtu dětí anebo se prověřují registry dlužníků. Jakýkoliv nezaplacený závazek může být posuzován negativně. Proto i zdánlivě bezproblémovému klientovi může být žádost v bance zamítnuta.

Hlavní důvody, které mohou vést k zamítnutí žádosti:

  • negativní platební historie
  • záznam v registrech dlužníků
  • nedostatečný příjem
  • neprokazatelný příjem
  • vysoký věk

Možností může být nebankovní půjčka

Pokud klient nesplňuje základní podmínky pro poskytnutí úvěru, banka mu úvěr neposkytne. Vždy záleží na důvodech zamítnutí. Pokud je příčina odstranitelná, je možné opětovně požádat o úvěr ihned po odstranění důvodu zamítnutí. Ovšem ten, kdo nechce čekat může se poohlídnou po nabídkách nebankovních společností, kterých je na trhu dostatek. Nebankovní půjčky jsou vhodné pro ty, kteří potřebují peníze bez zbytečných otázek a zdlouhavého vyřízení, navíc se dají vyřídit ihned a častokrát i bez složitého dokládání příjmu.

Nebankovní půjčka na cokoliv

Nebankovní půjčky jsou určeny pro každého, kdo hledá jednoduchou a rychlou cestu k finančním prostředkům, navíc jsou neúčelové, takže se finanční prostředky dají využít libovolně, bez nutnosti dokládat faktury. Půjčit si lze od několika tisícovek až desítek tisíc se splatností i několika let v závislosti na konkrétním úvěru.

Peníze můžete mít na účtu do 24 hodin

Bez ohledu na to odkud jste, může být vyřízení úvěru záležitostí několika hodin. V ideálním případě můžete mít peníze na účtu i do několika hodin, tedy ve stejný den, kdy o úvěr požádáte. Obecně jsou nebankovní sms půjčky oblíbené zejména pro jednoduché vyřízení a vysokou schvalovatelnost. Nebankovní společnosti mají o něco méně přísnější kritéria pro posouzení bonity klienta. Půjčit si tak může širší okruh lidí a to i v případě nižšího příjmu.


Publikováno 10.3. 2019
pan
Provozovatel webu: SIALINI, spol. s r.o., IČO: 27807959, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře. Půjčky neposkytujeme ani nezprostředkováváme.
Podmínky použití a ochrana osobních údajů