SMS půjčkkabez registru a bez příjmuPeníze rychle všem

SMS půjčka bez 1 Kč

Oblíbený finanční produkt SMS půjčka bez 1 Kč, který může vyřešit nečekané výdaje. Nejčastěji v období před výplatou lidé zjišťují, že by potřebovali menší finanční obnos na pokrytí nezbytného, než jim na účet přijde řádná výplata. Proto jsou rychlé půjčky někdy nazývány také jako půjčky do výplaty.

Rychlá SMS půjčka bez 1 Kč

Někteří poskytovatelé vyžadují k ověření totožnosti žadatele zaslání 1 Kč z žadatelova bankovního účtu na účet poskytovatele, což může celý proces schvalování zdržet o hodiny až dny. Proto lidé často využívají i rychlé SMS půjčky bez 1 Kč, kdy se kontrola účtu nevyžaduje a celý proces vyřízení se tak výrazně urychlí.

SMS půjčky do výplaty

Tento typ rychlé půjčky se stává velice oblíbeným pro jednoduché a rychlé vyřízení, především u nebankovních institucí. Výše půjčky se pohybuje nejčastěji od 1.000 do 10.000 korun, kdy je rozhodující kdo o půjčku žádá a od toho se odvíjí částka. U těch, kteří o půjčku žádají poprvé je hranice nižší, okolo 5.000 korun. Poté co jí žadatel řádně splatí je možné si opakovaně půjčit, a to částku vyšší. Půjčka má splatnost 30 dnů, s možností si tuto dobu za poplatek prodloužit.

Vyřízení rychlé půjčky

Vyřídit rychlou půjčku do výplaty nebývá problém a žádost lze vyřídit online, přes formulář na stránkách poskytovatele. Poté stačí doložit potřebné dokumenty, jako 2 doklady totožnosti, někdy je potřeba doložit příjmy a souhlasit se zpracováním osobních údajů, včetně souhlasu s kontrolou registrů dlužníků. Po odeslání už stačí vyčkat na stanovisko o schválení či neschválení půjčky. V případě schválení se peníze odesílají peníze ihned na účet žadatele a obvykle jsou připsány tentýž den, v závislosti na bance, kde mají vedený účet. Výjimkou není ani bleskové připsání do několika minut.

Podmínky rychlé půjčky

Podmínky jsou u každé nebankovní společnosti individuální, ale obecně platí tyto hlavní:

  • české občanství
  • osoba starší 18 let
  • trvalé bydliště na území ČR
  • vlastnictví bankovního účtu a mobilního telefonu

Publikováno 6.12.2017
pan
Provozovatel webu: SIALINI, spol. s r.o., IČO: 27807959, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře. Půjčky neposkytujeme ani nezprostředkováváme.
Podmínky použití a ochrana osobních údajů