SMS půjčkkabez registru a bez příjmuPeníze rychle všem

Krátkodobá půjčka zdarma

To co zní jako snová nabídka je nyní realitou a ne ojedinělou. První půjčku zdarma můžete nyní čerpat a hned u několik a společností. Krátkodobou půjčku lze získat opravdu zdarma. Není to žert, ale jedna z marketingových podpůrných kampaní mikropůjčkových společností, jak získat nové klienty.

První půjčka bez poplatků

Tato akce je ale určena pouze těm, kteří ještě u dané společnosti žádnou půjčku nikdy neměli, tedy pro nové klienty. Navíc je zapotřebí splnit jednu podmmínku, kterou je řádné a včasné splacení, tak jak je to dáno v obchodních podmínkách. Pouze pokud půjčku splatíte tak jak je dohodnuto a prokážete tak svou solidnost, nebudete platit nic navíc. Žádné poplatky, vrátíte jen takovou částku, o kterou jste požádali a která vám byla vyplacena na účet.

Půjčka zdarma do 10000 Kč

Různé společnosti nabízí k čerpání různě vysoké částky, ale akce na půjčku zdarma je vždy omezena svou výší a není možné získat maximální částku. Omezení se liší, ale pohybuje se okolo hranice 10 000 Kč. Někde ještě méně, limit naleznete u 5000 Kč. Častá je také první půjčka zdarma do 8000 Kč.

Opakovaná půjčka

Cíl této akce je jasný, získat co nejvíce nových a solidních zákazníků, kteří si začnou půjčovat peníze před výplatou každý měsíc. Z nich pak provozovatelé mikropůjčky realizují své zisky a ty nejsou zanedbatelné. Připravte se na to, že opakované půjčk už budou mít poměrně vysoké poplatky. Půjčka zdarma je tedy fajn, ale jen jednou, pak už je drahá. Ale ruku na srdce, kdo z vás udrží emoce pod pokličkou a nepodlehne pokušení na další půjčku, díky které si můžete koupit to, po čem zrovna toužíte. Většinou je tato tužba však lichá a po čase zjistíte, že jste si půjčili k vůli nějaké blbosti.

Buďte moudří

Využívejte tento typ půjčky jen v nutných případech a ne na marnotratnosti. Půjčka může pomoci, ale také dosti znepříjemnit váš živt a rodinnou pohodu, pokud ji nesplatíte a nebo ještě hůře, budete ignorovat komunikaci s poskytovatelem. To Vás může dostat až do exekuce a za to to jistě nestojí.


Publikováno 3.12.2017
pan
Provozovatel webu: SIALINI, spol. s r.o., IČO: 27807959, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře. Půjčky neposkytujeme ani nezprostředkováváme.
Podmínky použití a ochrana osobních údajů